EIROPAS SPORTA NEDĒĻA 2021

Latvijas Ielu vingrošanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi rīkoja ielu vingrošanas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus (25. un 26. septembrī), kā arī tika rīkotas tautas klases sacensības (26. septembrī). 

Ielu vingrošanas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi pulcēja 6 dalībniekus un tautas klases sacensībās piedalījās 65 dalībnieki, kas pulcēja sportot gribētājus galvenokārt no Rīgas, kā arī no Liepājas.

Tautas klases sacensības norisinājās 4 disciplīnās: “Kāriens pie stieņa”, “Planks”, “Push-ups” un “Pull-up trepe”. Tieši tautas klases sacensības pulcēja lielāko dalībnieku skaitu pasākuma laikā.

Galvenokārt vēlamies uzsvērt tautas klases disciplīnu “Pull-up trepi”, kur kopējais skaits sasniedza 18 dalībniekus. “Pull-up trepe” norisinājās sākot no 2 pievilkšanās kārienā pie stieņa reizēm un turpinājās katram dalībniekam nākošajos piegājienos izpildot +2 reizes. Labākais rezultāts tika uzrādīts dalībniekam, kurš nonāca līdz 24 pievilkšanās reizēm. Vēl viens ievērības cienīgs rezultāts tika uzrādīts “Plank” disciplīnā jeb balstā guļus uz apakšdelmiem, kur labākais rezultāts bija 35 minūtes. 

Ielu vingrošanas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi un tautas klases sacensības ļāva piesaistīt jaunus entuziastus ielu vingrošanas kustībai un deva iespēju Federācijai pamanīt jaunus censoņus, kuri sevi godam pierādīja gan treniņos, gan tautas klases sacensību ietvaros. 

Pasākuma bildes pieejamas: https://failiem.lv/u/b2ft6d86j

#ieluvingrosana #eiropassportanedela #LIVF #LSFP #BeActive #piecelies